Έμμισθη πρακτική άσκηση στο eduguide.gr

To eduguide.gr, το μεγαλύτερο site για μεταπτυχιακές σπουδές σε Ελλάδα και Κύπρο, ζητά ένα (1) άτομο για έμμισθη πρακτική άσκηση (paid internship) πέντε μηνών με προοπτική μόνιμης συνεργασίας στο γραφείο μας στην Κύπρο

Περιγραφή θέσης
Αναζητούμε για το γραφείο μας στη Λευκωσία ένα υπεύθυνο, οργανωτικό και με όρεξη για δουλειά άτομο που θα μας βοηθάει σε όλο το εύρος των online δραστηριοτήτων του eduguide.gr.

Η εργασία απαιτεί προσοχή στη λεπτομέρεια.

Ωράριο εργασίας: 9.00π.μ.-13.00 μ.μ.

Ζητούμενες δεξιότητες
• Προσοχή στη λεπτομέρεια
• Ισχυρές γραπτές και λεκτικές δεξιότητες επικοινωνίας
• Αναλυτικές ικανότητες
• Όρεξη για εκμάθηση νέων τεχνολογιών (π.χ., photoshop, socia media marketing, google analytics, και άλλα)

Απαραίτητα προσόντα
• Πτυχίο Πανεπιστημίου
• Αριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, excel, και powerpoint
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και δυνατότητα απόδοσης σύντομων κειμένων από τα αγγλικά στα ελληνικά

Επιθυμητά προσόντα
• Γνώση photoshop θα προσμετρηθεί θετικά

Προσφέρεται:
• Μηνιαίο επίδομα αναλόγως προσόντων
• Δυνατότητα μόνιμης έμμισθης συνεργασίας μετά το πέρας της πρακτικής άσκησης

Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση eduguide.internship@gmail.com μαζί με μια σύντομη συνοδευτική επιστολή για το τι έχετε να προσφέρετε και τι ελπίζετε να αποκομίσετε από την πρακτική σας άσκηση στο eduguide.gr

Μοιραστείτε το:

Μεταπτυχιακά & Πτυχία σε Ελλάδα και Κύπρο